ABSOLWENCI PSM I st. im. R. Twardowskiego w Puławach  (lata 1975-2017)

 
 

 
  rok 2017/2018
 
Białota Jan - skrzypce - Tomasz Czapliński
Kacperek Michalina Maria - skrzypce - Anna Jodłowska-Resiak
Kopeć Hanna - fortepian - Elżbieta Sokół
Kostyra Weronika - fortepian - Dorota Kapica-Kośminska
Kośmińska Wiktoria - skrzypce - Wiesław Bednarz
Kowalik Milena - fortepian - Aleksandra Piech
Kruk Weronika Maria - akordeon - Bogdan Lipiński
Lipski Bartłomiej - akordeon - Bogdan Lipiński
Makuch Bartosz - akordeon - Waldemar Ziemnicki
Masiak Bartłomiej - fortepian - Magdalena Strońska
Musiatowicz Piotr - fortepian - Elżbieta Sokół
Piecyk Jan - fortepian - Elżbieta Sokół
Popiołek Anna - skrzypce - Tomasz Czapliński
Skóra Klaudia - akordeon - Stanisława Małgorzata Ziemnicka
Staniak Franciszek Edward - akordeon - Bogdan Lipiński
Sulej Amelia - fortepian - Aleksandra Piech
Suska Maja Zuzanna - fortepian - Anna Okulska-Resiak
Zawadzka Maja - fortepian - Magdalena Strońska

 
   rok 2016/2017
 
Banasiewicz Daniel - gitara - Jurand Przewłoka
Bednarska Daria Ewa - flet - Maria Grabiec
Bednarska Julia - skrzypce - Wiesław Bednarz
Cieślak Jan - skrzypce - Anna Jodłowska-Resiak
Cieślak Marta - gitara - Magdalena Błażejczyk
Czerska Eryka - skrzypce - Tomasz Czapliński
Dąbrowska Zuzanna - gitara - Jurand Przewłoka
Feledyn Marta - flet - Maria Grabiec
Filip Kornelia - fortepian - Anna Okulska-Resiak
Furtak Piotr Kajetan - akordeon - Bogdan Lipiński
Grudzień Jan- skrzypce - Wiesław Bednarz
Jańczak Daniel - perkusja - Piotr Wróblewski
Jańczak Jakub – trąbka – Paweł Drabarz
Juszczyk Agata Paulina – skrzypce - Tomasz Czapliński
Kołdej Kacper - fortepian - Dorota Kapica-Kośmińska
Kostecki Bartłomiej - klarnet - Michał Dębek
Kowalik Błażej - klarnet - Michał Dębek
Kruk Krystyna - skrzypce - Anna Jodłowska-Resiak
Majek Przemysław Adam - saksofon - Ariel Lichaczewski
Makuch Julia - skrzypce - Tomasz Czapliński
Marzec Marcin Szymon - trąbka - Paweł Drabarz
Netczuk Jan - skrzypce - Wiesław Bednarz
Piątek Weronika - klarnet – Michał Dębek
Pytka Juliusz Wit – akordeon – Bogdan Lipiński
Skrzypiec Marta - gitara - Jurand Przewłoka
Smreczak Maciej - klarnet - Michał Dębek
Sułek Mikołaj Jan - saksofon - Ariel Lichaczewski
Stateczna Julia - fortepian - Dorota Kapica-Kośmińska
Surzyn Laura - skrzypce - Tomasz Czapliński
Tuzimek Kacper - akordeon - Bogdan Lipiński
Usarek Magdalena - flet - Maria Grabiec
Wydra Weronika - skrzypce - Tomasz Czapliński
 
   rok 2015/2016
 
Bocianowska Julia Jadwiga – saksofon – Ariel Lichaczewski
Brzozowski Patryk – gitara – Magdalena Błażejczyk
Domagalska Natalia – flet – Maria Grabiec
Filip Kinga – fortepian – Magdalena Strońska
Gawęda Izabela – flet – Maria Grabiec
Gawron Maciej – akordeon – Bogdan Lipiński
Jaśkowski Bartłomiej – gitara – Magdalena Błażejczyk
Jędrych Klaudia - fortepian – Dorota Kapica - Kośmińska
Kołodziejczyk Kamila – fortepian – Rafał Maciąg
Korzeniowski Aleksander Adam – perkusja – Piotr Wróblewski
Koter Judyta – fortepian – Elżbieta Sokół
Koter Łukasz – saksofon – Ariel Lichaczewski
Kowalik Aleksandra – klarnet – Andrzej Toruński
Kozłowska Martyna – flet – Maria Grabiec
Kozłowska Oliwia – fortepian – Rafał Maciąg
Lewczyk Antonina – skrzypce – Tomasz Czapliński
Lewczyk Filip – gitara- Magdalena Błażejczyk
Łabędziewski Szymon – fortepian – Magdalena Strońska
Łazuga Zuzanna – fortepian – Dorota Kapica - Kośmińska
Łopuszyńska Martyna – fortepian – Dorota Kapica- Kosmińska
Matejek Kacper – perkusja – Piotr Wróblewski
Pajurek Łukasz – akordeon – Waldemar Ziemnicki
Raniuszek Aleksandra – saksofon – Ariel Lichaczewski
Rodak Ewelina – skrzypce – Tomasz Czapliński
Salamandra Milena Weronika – saksofon – Ariel Lichaczewski
Sawicka Aleksandra – skrzypce – Olga Wasilewska
Sobczyński Jakub – akordeon – Bogdan Lipiński
Szymański Michał – akordeon – Waldemar Ziemnicki
Tomaszek Kinga – trąbka – Paweł Drabarz 
Tomaszek Monika – fortepian – Anna Okulska-Resiak
Wiśniewski Mariusz Krzysztof – akordeon – Waldemar Ziemnicki
Wójcik Barbara – skrzypce – Wiesław Bednarz

   rok 2014/2015
 
Abramek Aleksandra- akordeon – Stanisława Ziemnicka
Capała Aleksandra Julia – klarnet – Andrzej Toruński
Capała Tomasz – gitara – Ewa Zagórska
Chmielewski Kacper – perkusja – Piotr Wróblewski
Górecka Julia – fortepian – Kamil Węgorek
Grudzień Bartłomiej – akordeon – Waldemar Ziemnicki
Grudzień Klara – skrzypce – Wiesław Bednarz
Kalbarczyk Patryk - fortepian – Dorota Kapica - Kośmińska
Kozieł Iga Maria – skrzypce – Tomasz Czapliński
Lipczyńska Paulina – akordeon – Bogdan Lipiński
Łaszcz Natalia – skrzypce – Wiesław Bednarz
Łokaj Wojciech – fortepian – Kamil Węgorek
Łodziński Miłosz – fortepian – Dorota Kapica - Kośmińska
Mirosław Krzysztof – fortepian – Elżbieta Sokół
Musiatowicz Grzegorz – fortepian – Magdalena Strońska
Podraska Mikołaj - gitara- Ewa Zagórska
Rogoża Bartosz – gitara- Ewa Zagórska
Rzepka Alicja – saksofon – Ariel Lichaczewski 
Socha Dawid – fortepian – Dorota Kapica - Kośmińska
Wawer Milena – fortepian – Kamil Węgorek
Ziarek Jakub – akordeon – Bogdan Lipiński

   rok 2013/2014
 
Alicka Julia Katarzyna – fortepian – Dorota Kapica-Kośmińska
Bąkała Mateusz – fortepian – Magdalena Strońska
Białota Barbara – klarnet – Andrzej Toruński
Bolesławska Julia – flet – Maria Grabiec
Chabros Maciej – gitara – Magdalena Błażejczyk
Górska Aleksandra – fortepian – Magdalena Cyran
Karasiński Mateusz – gitara – Ewa Zagórska
Kozak Piotr - trąbka – Paweł Drabarz
Kozdruń Maja – skrzypce – Wiesław Bednarz
Kozdruń Kinga – skrzypce – Wiesław Bednarz
Kramek Julia – fortepian – Magdalena Cyran
Lenartowicz Natalia – fortepian – Kamil Węgorek
Lewkowicz Anna – fortepian – Rafał Maciąg
Makuch Bartosz – fortepian – Magdalena Cyran
Makuch Dominika – fortepian – Magdalena Cyran
Musiatowicz Kinga – akordeon – Stanisława Ziemnicka
Osek Piotr - gitara - Jurand Przewłoka
Panecka Katarzyna – fortepian – Magdalena Cyran
Rzepkowski Maciej – trąbka – Paweł Drabarz 
Słowik Alicja – fortepian – Magdalena Cyran
Struski Maciej – klarnet – Andrzej Toruński
Szymańska Karolina – gitara – Ewa Zagórska
Tutkaj Grzegorz - klarnet – Andrzej Toruński
Witczak Magdalena – gitara - Jurand Przewłoka
Wójcik Maciej – fortepian – Magdalena Cyran

   rok 2012/2013
 
Abramek Michał – trąbka – Paweł Drabarz
Cieślak Agnieszka – flet – Maria Grabiec
Czarnecka Agnieszka – flet – Maria Grabiec
Czarnecka Alicja – fortepian – Elżbieta Sokół
Czarnota Weronika Maria – fortepian - Anna Okulska-Resiak
Drab Jakub Szymon – fortepian – Anna Okulska-Resiak
Dybalski Jan - perkusja – Piotr Wróblewski
Dzyr Agata – klarnet – Andrzej Toruński
Grądziel Maksymilian Adam – akordeon – Stanisława Małgorzata Ziemnicka
Kowalska Justyna – fortepian – Dorota Kapica-Kośmińska
Kulik Katarzyna – flet – Maria Grabiec
Łodzińska Aleksandra – fortepian – Dorota Kapica-Kośmińska
Maj Karina – fortepian – fortepian – Magdalena Strońska
Masiak Julia – fortepian – Magdalena Strońska
Michalewski Krzysztof – trąbka – Paweł Drabarz
Piotrowska Natalia – skrzypce - Tomasz Czapliński
Sajnaga Konstanty – gitara – Ewa Zagórska
Samuś Agata – skrzypce – Wiesław Bednarz
Skubisz Paweł – perkusja – Piotr Wróblewski
Staszczyk Paulina – skrzypce - Tomasz Czapliński
Strumnik Iga – gitara – Ewa Zagórska
Suska Sandra – fortepian - Anna Okulska-Resiak
Tchórzewski Damian – skrzypce – Wiesław Bednarz
Tutkaj Agata – flet – Maria Grabiec
Wachowiec Michał – perkusja – Piotr Wróblewski
Wilczyński Maksymilian – klarnet – Andrzej Toruński
Wiśniewska Marzena – gitara – Ewa Zagórska

   rok 2011/2012
 
Aftyka Grzegorz – klarnet – Andrzej Toruński
Badzio Krzysztof – akordeon – Bogdan Lipiński
Braksal Magdalena – gitara – Magdalena Błażejczyk
Chabros Michał – trąbka – Paweł Drabarz
Dike Karolina Enderlin – fortepian – Elżbieta Sokół
Grądziel Natalia Anna – klarnet – Andrzej Toruński
Grodzicki Paweł – akordeon – Bogdan Lipiński
Koreńczuk Cezary – gitara – Andrzej Przeździak
Kowalczyk Wojciech – akordeon – Stanisława Małgorzata Ziemnicka
Kowalczyk Zuzanna – skrzypce – Tomasz Czapliński
Marchwińska Agnieszka – akordeon – Bogdan Lipiński
Michałkiewicz Paweł – fortepian – Barbara Górska
Niezgoda Przemysław – skrzypce – Wiesław Bednarz
Poznańska Eliza – fortepian – Anna Okulska Resiak
Poznański Daniel – klarnet – Andrzej Toruński
Rozdoba Dawid – fortepian – Anna Okulska Resiak
Stalęga Michał – fortepian – Dorota Kapica Kośmińska
Sułek Mikołaj Jan – akordeon – Stanisława Małgorzata Ziemnicka
Szymańska Julia – skrzypce – Tomasz Czapliński
Wiśniewski Mariusz – fortepian – Elżbieta Sokół
Wrótna Iwona – akordeon – Bogdan Lipiński
Wydra Aleksandra – skrzypce – Tomasz Czapliński
Wydra Krzysztof – skrzypce – Tomasz Czapliński
Zaremba Daria – gitara – Andrzej Przeździak

   rok 2010/2011
 
Araucz Katarzyna - fortepian, Magdalena Strońska
Banaś Adam, gitara, Magdalena Błażejczyk
Czarnecki Adam – akordeon, Waldemar Ziemnicki
Czarnota Weronika – klarnet, Andrzej Toruński
Czekirda Michalina – skrzypce, Wiesław Bednarz
Czopek Paweł – flet, Maria Grabiec
Dębek Aleksandra – akordeon, Bogdan Lipiński
Figacz Kinga – fortepian, Magdalena Strońska
Grądziel Karol – perkusja, Piotr Wróblewski
Grudzień Bartłomiej – skrzypce, Tomasz Czapliński
Jurkowska Gabriela – fortepian, Dorota Kapica - Kośmińska
Kaczkowska Kinga – fortepian, Elżbieta Sokół
Karasińska Iwona – skrzypce, Tomasz Czapliński
Kobylski Konrad – akordeon, Bogdan Lipiński
Kraszewski Piotr – fortepian, Elżbieta Sokół
Lenartowicz Monika – fortepian, Anna Kajdzik
Lenartowicz Rafał – perkusja, Piotr Wróblewski
Leszek Martyna – flet, Maria Grabiec
Marek Klaudia – skrzypce, Wiesław Bednarz
Nawrotek Magdalena – gitara, Andrzej Przeździak
Nawrotek Michalina – gitara, Andrzej Przeździak
Nowak Szymon – fortepian, Elżbieta Sokół
Pruszkowski Piotr – fortepian, Magdalena Cyran
Rymkiewicz Katarzyna – skrzypce, Tomasz Czapliński
Rymkiewicz Tomasz – Tomasz Czapliński
Zawadzki Bartosz – akordeon, Bogdan Lipiński

   rok 2009/2010
 
Bezpalko Agnieszka - fortepian, Anna Okulska-Resiak
Bezpalko Szymon - fortepian, Anna Okulska-Resiak
Bugajak Piotr - fortepian, Elżbieta Kowalczyk
Gil Patrycja - fortepian, Magdalena Strońska
Górecki Jakub - akordeon, Waldemar Ziemnicki
Janiszewski Wojciech - gitara, Magdalena Błażejczyk
Jędrys Paulina - flet, Maria Grabiec
Kopiński Marek - perkusja, Piotr Wróblewski
Kozak Szymon - fortepian, Dorota Kapica-Kośmińska
Król Filip - perkusja, Piotr Wróblewski
Kryś Mikołaj - akordeon, Waldemar Ziemnicki
Kucharska Katarzyna - flet, Maria Grabiec
Kurpiel Adrian - fortepian, Magdalena Strońska
Łapacz Katarzyna - gitara, Andrzej Przeździak
Migdal Jan - trąbka, Paweł Drabarz
Nita Wioleta Joanna - flet, Maria Grabiec
Ociepa Kamila - gitara, Magdalena Błażejczyk
Pudelski Sylwester - trąbka, Paweł Drabarz
Próchniak Monika - akordeon, Bogdan Lipiński
Rzeźnik Joanna - klarnet, Andrzej Toruński
Stalęga Mateusz - fortepian, Dorota Kapica-Kośmińska
Staniak Rafał - gitara, Andrzej Przeździak
Stepień Monika - gitara, Magdalena Błażejczyk 
Tymiński Kacper - fortepian, Magdalena Strońska 
Wiśniewska Marzena - fortepian, Elżbieta Sokół
Wrótniak Dorota - skrzypce, Tomasz Czapliński
Zaborska Natalia - gitara, Andrzej Przeździak

   rok 2008/2009
 
Araźny Michał - fortepian, Anna Kajdzik
Buczek Katarzyna - skrzypce, Wiesław Bednarz
Cygan Milena - fortepian, Dorota Kapica-Kośmińska 
Dobosz Gabriela - skrzypce, Wiesław Bednarz
Figiel Agata - skrzypce, Wiesław Bednarz
Gąbka Anna - fortepian, Anna Okulska-Resiak
Iwon Żaneta - skrzypce, Tomasz Czapliński
Kęcik Jagoda - fortepian, Magdalena Strońska
Krok Iwona - skrzypce, Wiesław Bednarz
Krupka Joanna - fortepian, Dorota Kapica-Kośmińska 
Łojek Magdalena - flet, Maria Grabiec
Miazga Paulina - skrzypce, Wiesław Bednarz
Mrowiec Maciej - fortepian, Dorota Kapica-Kośmińska
Pośpiech Łukasz - fortepian, Dorota Kapica-Kośmińska
Pośpiech Paweł - fortepian, Anna Kajdzik
Pośpiech Piotr - fortepian, Anna Kajdzik
Prządka Krzysztof - fortepian, Anna Okulska-Resiak
Spóz Jakub - fortepian, Anna Okulska-Resiak
Tomza Marlena - fortepian, Elżbieta Kowalczyk 
Wójtowicz Patrycja - skrzypce, Magdalena Błażejczyk

   rok 2007/2008  
 
Bednarski Maciej – klarnet, Andrzej Toruński
Cieślak Mateusz – fortepian, Elżbieta Sokół
Dawidowicz Aleksandra – flet, Maria Grabiec
Dobosz Adrianna – skrzypce, Wiesław Bednarz
Dołowy Konrad – fortepian, Elżbieta Sokół
Doraczyńska Edyta – fortepian, Barbara Górska 
Gąska Piotr – fortepian, Elżbieta Sokół
Hampel Maciej – gitara, Magdalena Błażejczyk
Janisz Natalia – akordeon, Bogdan Lipiński
Kafel Krzysztof – akordeon, Waldemar Ziemnicki
Kolber Monika –flet, Maria Grabiec
Korpysa Mateusz – akordeon, Waldemar Ziemnicki
Koźlak Damian – akordeon, Waldemar Ziemnicki
Makowski Mateusz – akordeon, Waldemar Ziemnicki
Matyja Paweł – gitara, Andrzej Przeździak
Mazur Aleksandra – klarnet, Andrzej Toruński
Miazga Wojciech – fortepian, Elżbieta Kowalczyk
Niespodziany Dariusz – fortepian, Elżbieta Sokół
Parkot Katarzyna – fortepian, Barbara Górska
Piątek Aleksandra – skrzypce, Tomasz Czapliński
Piecyk Karina – skrzypce, Andrzej Czapliński
Rus Aleksandra – fortepian, Dorota Kapica-Kośmińska
Sadura Jagoda – fortepian, Magdalena Strońska
Sokołowski Karol – fortepian, Elżbieta Kowalczyk
Sołtys Karolina – gitara, Andrzej Przeździak
Wawer Olga – akordeon, Bogdan Lipiński
Wawrzycka Joanna – gitara, Andrzej Przeździak
Winiarski Michał – fortepian, Elżbieta Sokół

 
   rok 2006/2007  
 
Buczek Magda - klarnet, Andrzej Toruński
Calińska Patrycja - fortepian, Zinaida Strzelczyk
Kamiński Michał - gitara, Andrzej Przeździak
Karpińska Anna - flet, Maria Grabiec
Koźlak Klaudia - flet, Maria Grabiec
Król Szymon - fortepian, Jerzy Sochacki
Kuśnierek Anna - flet, Maria Grabiec
Madejska Diana - gitara, Magdalena Błażejczyk
Madoń Magda - gitara, Andrzej Przeździak
Mitruczuk Małgorzata - skrzypce, Wiesław Bednarz
Piątkowski Szymon - fortepian, Jerzy Sochacki
Tarnowska Anna - flet, Maria Grabiec 
Wenerski Michał - klarnet, Andrzej Toruński
Zygmunt Aleksandra - skrzypce, Wiesław Bednarz

 
   rok 2005/2006  
 
Bernat Olga - klarnet, Andrzej Toruński
Borek Dominika - klarnet, Andrzej Toruński
Borek Łukasz - klarnet, Andrzej Toruński
Czopek Olga - klarnet, Andrzej Toruński
Droń Michał - gitara, Andrzej Bielecki
Głos Grzegorz - fortepian, Dorota Kapica-Kośmińska
Górecki Piotr - akordeon, Waldemar Ziemnicki
Grochal Katarzyna - skrzypce, Tomasz Czapliński
Irauth Angelika - fortepian, Elżbieta Sokół
Jakubic Michał - fortepian, Elżbieta Kowalczyk
Kapłon Zachariasz - fortepian, Zinaida Strzelczyk
Kiszczak Małgorzata - fortepian, Zinaida Strzelczyk
Kobiałka Tomasz - fortepian, Zinaida Strzelczyk
Łuka Martyna - akordeon, Bogdan Lipiński
Materek Wojciech - akordeon, Bogdan Lipiński
Miszkiewicz Nikodem - fortepian, Jolanta Bara
Muller Kosma - skrzypce, Wiesław Bednarz
Muller Mikołaj - gitara, Andrzej Przeździak
Prażmo Sylwester  - akordeon, Waldemar Ziemnicki
Sokołowski Jan - fortepian, Jolanta Woźniak
Trześniak Olga  - akordeon, Waldemar Ziemnicki
Wojciechowska Maria - flet, Maria Grabiec

 
   rok 2004/2005  
 
Antoń Aleksandra - fortepian, Jolanta Bara
Bakiera Klaudia - fortepian, Zinaida Strzelczyk 
Bernak Jan - fortepian, Jolanta Bara
Białas Dominika - skrzypce, Wiesław Bednarz
Bilińska Maria - fortepian, Jolanta Bara
Borys Joanna - gitara, Andrzej Przeździak
Brennenstuhl Olga - fortepian, Elżbieta Kowalczyk 
Chodoła Weronika - fortepian, Elżbieta Kowalczyk
Dąbek Olga - flet, Maria Grabiec
Gąbka Jan - fortepian, Jerzy Sochacki
Jaśkowski Irena - skrzypce, Anna Szymańska
Karpińska Joanna - fortepian, Małgorzata Wrotniak
Kasińska Katarzyna - fortepian, Jerzy Sochacki
Kawka Grzegorz - skrzypce, Wiesław Bednarz
Lemieszek Alicja - fortepian, Małgorzata Wrotniak
Łyszcz Anita - fortepian, Elżbieta Sokół
Miłosz Karol - fortepian, Jolanta Bara
Ogorzałek Daria - fortepian, Małgorzata Wrotniak
Osiak Paulina - fortepian, Stanisława Ziemnicka
Piecyk Anna - fortepian, Małgorzata Wrotniak
Piotrowski Przemysław - fortepian, Elżbieta Sokół
Rauner Wojciech - fortepian, Elżbieta Sokół
Rozdoba Maciej - fortepian, Elżbieta Sokół
Skowron Aleksander - akordeon, Waldemar Ziemnicki 
Sułek Joanna - fortepian, Elżbieta Kowalczyk
Tomczyk Bartłomiej - fortepian, Elżbieta Sokół
Wanat Ilona - fortepian, Jerzy Sochacki

 
   rok 2003/2004  
 
Bińczak Bartłomiej - fortepian, Jerzy Sochacki
Błachnio Jan - akordeon, Waldemar Ziemnicki
Brodacka Agata - fortepian, Jerzy Sochacki
Celarski Arkadiusz - klarnet, Andrzej Toruński
Czyż Marta - gitara, Andrzej Przeździak
Drachal Agnieszka - gitara, Andrzej Bielecki
Duma Angelika - fortepian, Dorota Kapica-Kośmińska
Dźwigałowski Dariusz - akordeon, Waldemar Ziemnicki
Głowacki Piotr - akordeon, Bogdan Lipiński
Góra Sebastian - flet, Maria Grabiec
Górska Emilia - flet, Maria Grabiec
Górska Justyna - fortepian, Małgorzata Wrotniak
Jakubic Anna - fortepian, Elżbieta Kowalczyk
Kafel Paweł - fortepian, Dorota Kapica-Kośmińska
Kamola Katarzyna - fortepian, Jolanta Bara
Kaptór Anna - flet, Maria Grabiec
Komorek Aleksandra - fortepian, Dorota Kapica-Kośmińska
Lewtak Tomasz - akordeon, Waldemar Ziemnicki
Madoń Aleksandra - saksofon, Andrzej Toruński
Mazurkiewicz Katarzyna - gitara, Andrzej Przeździak
Mirowski Bartłomiej - klarnet, Andrzej Toruński
Nawrocki Piotr - skrzypce, Anna Szymańska
Nowak Karol - fortepian, Maria Komorek
Piotrowska Marta - fortepian, Jolanta Bara
Ponikowska Agata - fortepian, Małgorzata Wrotniak
Pośpiech Krzysztof - fortepian, Małgorzata Wrotniak
Rafalska Katarzyna - fortepian, Dorota Kapica-Kośmińska
Reszkowska Laura - fortepian, Jerzy Sochacki
Szczuka Aleksandra - fortepian, Maria Komorek
Trawińska Agnieszka - fortepian, Elżbieta Sokół
Wieczerzyński Artur - skrzypce, Wiesław Bednarz
Wieczorek Justyna - fortepian, Maria Komorek
Wiercioch Gzegorz - gitara, Andrzej Przeździak
Wróblewski Tomasz - fortepian, Zinaida Strzelczyk

 
   rok 2002/2003  
 
Adameczek Tomasz - akordeon, Tadeusz Gumiela
Badurowicz Klaudiusz - akordeon, Tadeusz Gumiela
Bartoszewicz Filip - fortepian, Dorota Kapica-Kośmińska
Bartoszewicz Karol - skrzypce, Wiesław Bednarz
Białas Michał - fortepian, Jerzy Sochacki
Brzozowska Anna - fortepian, Jerzy Sochacki
Cieślak Maria - flet, Maria Grabiec 
Domaszewska Monika - fortepian, Jerzy Sochacki
Gumiela Izabela - fortepian, Elżbieta Sokół
Kamińska Natalia - fortepian, Jolanta Bara
Karczmarek Agata - fortepian, Jerzy Sochacki
Karpińska Agnieszka - fortepian, Małgorzata Wrotniak
Klimowicz Lidia Kinga - akordeon, Bogdan Lipiński
Krawczyk Karolina - fortepian, Jolanta Bara
Kuśmierz Michał - fortepian, Jolanta Woźniak
Kwit Mateusz - fortepian, Małgorzata Wrotniak
Leszczyńska Olga - fortepian, Jerzy Sochacki
Lipnicki Łukasz - fortepian, Małgorzata Wrotniak
Madej Łukasz - akordeon, Tadeusz Gumiela
Marciniak Anna - fortepian, Elżbieta Sokół
Matras Anna - fortepian, Elżbieta Sokół
Mączka Kinga - fortepian, Maria Komorek 
Powroźnik Martyna - flet, Maria Grabiec
Przychodzeń Mariusz - akordeon, Tadeusz Gumiela
Rusek Maja - skrzypce, Tomasz Czapliński
Rutka Michał - fortepian, Jolanta Bara
Sadurski Tomasz - akordeon, Bogdan Lipiński
Socha Paweł - klarnet, Andrzej Toruński
Szewczak Karol - fortepian, Jerzy Sochacki
Walasek Kornelia - fortepian, Jerzy Sochacki
Wiczyński Andrzej - fortepian, Jolanta Woźniak

 
   rok 2001/2002   
 
Arbuz Marcin - fortepian, Elżbieta Sokół
Berbeć Tytus - fortepian, Stanisława Ziemnicka 
Borys Sylwester - klarnet, Andrzej Toruński 
Dobrzyński Kamil - akordeon, Bogdan Lipiński 
Drozd Ilona - akordeon, Tadeusz Gumiela 
Ircha Agata - fortepian, Maria Komorek 
Jaworski Hubert - fortepian, Elżbieta Sokół 
Kowalska Katarzyna - fortepian, Elżbieta Kowalczyk 
Litwinek Bartosz - fortepian, Jolanta Bara 
Litwinek Łukasz - akordeon, Waldemar Ziemnicki 
Maciuba Agnieszka - fortepian, Zinaida Strzelczyk 
Mańka Mateusz - akordeon, Bogdan Lipiński 
Mańka Paulina - skrzypce, Tomasz Czapliński 
Mazurek Aneta - klarnet, Andrzej Toruński 
Miazek Katarzyna - akordeon, Tadeusz Gumiela 
Miłosz Aneta - flet, Maria Grabiec 
Niedźwiadek Małgorzata - fortepian, Jolanta Bara 
Oroń Edyta - fortepian, Zinaida Strzelczyk 
Palec Jan - fortepian, Stanisława Ziemnicka 
Ryś Tomasz - akordeon, Bogdan Lipiński 
Semla Łukasz - akordeon, Tadeusz Gumiela 
Soleniec Monika - fortepian, Jerzy Sochacki 
Szajewska Małgorzata - fortepian, Elżbieta Kowalczyk 
Teper Anna - fortepian, Tadeusz Wrona 
Wójcik Lucyna - fortepian, Jolanta Bara 
Złomańczuk Tomasz - klarnet, Andrzej Toruński

 
 
   rok 2000/2001  
 
Berbeć Adam Kleofas - fortepian, Teodozja Filipek 
Hampel Katarzyna - fortepian, Jolanta Woźniak
Jasiocha Adrian - akordeon, Bogdan Lipiński 
Lewtak Karolina - fortepian, Tadeusz Wrona 
Ogorzałek Monika - fortepian, Jolanta Bara 
Pędracka Monika - skrzypce, Wiesław Bednarz 
Rząsa Katarzyna - skrzypce, Wiesław Bednarz 
Skowron Natalia - klarnet, Andrzej Toruński 
Ziemnicka Emilia Maria - fortepian, Jolanta Woźniak 
Ziemnicki Waldemar Piotr - fortepian, Jolanta Woźniak

 
   rok 1999/2000   
 
Barański Radosław - akordeon, Tadeusz Gumiela
Bieleń Joanna - skrzypce, Tomasz Czapliński 
Bugajak Bartłomiej - fortepian, Teodozja Filipek 
Czupryna Konrad - akordeon, Stanisława Ziemnicka 
Górecki Paweł - fortepian, Tadeusz Wrona 
Jarzynka Ewelina - flet, Maria Grabiec 
Kopeć Joanna - fortepian, Maria Komorek 
Kuwik Justyna - flet, Maria Grabiec 
Lachowicz Piotr - klarnet, Andrzej Toruński 
Maciąg Rafał - fortepian, Elżbieta Sokół 
Mokijewska Magdalena - flet, Maria Grabiec 
Niewińska Emilia - fortepian, Zinaida Strzelczyk 
Nowakowska Iga - fortepian, Maria Grabiec 
Piech Klaudia - flet, Maria Grabiec 
Ponikowski Rafał - klarnet, Andrzej Toruński 
Stępniak Robert - akordeon, Waldemar Ziemnicki 
Wójtowicz Kararzyna - fortepian, Elżbieta Sokół 
Zams Przemysław - fortepian, Jolanta Wożniak 
Zarychta Magdalena - klarnet, Andrzej Toruński

 
   rok 1998/1999  
 
Bartoszek Elżbieta - fortepian, Teodozja Filipek 
Bińczak Magdalena - fortepian, Jolanta Wożniak
Brodacka Jolanta - fortepian, Zinaida Strzelczyk 
Byjoś Maciej - fortepian, Jerzy Sochacki 
Furtak Dorota - fortepian, Teodozja Filipek 
Furtak Tomasz - fortepian, Jolanta Bara 
Jaworski Piotr - akordeon, Bogdan Lipiński
Joński Kamil - akordeon, Bogdan Lipiński 
Kędziora Beata - fortepian, Elżbieta Sokół 
Kozak Marcin - akordeon, Tadeusz Gumiela 
Kręcisz Monika - fortepian, Zinaida Strzelczyk 
Lenart Krzysztof - akordeon, Waldemar Ziemnicki 
Maj Małgorzata - fortepian, Elżbieta Sokół 
Nowak Maciej - klarnet, Andrzej Toruński 
Omilianowicz Renata - fortepian, Jolanta Bara 
Saramok Dariusz - akordeon, Waldemar Ziemnicki 
Sikorski Piotr - klarnet, Andrzej Toruński 
Skwarek Mikołaj - fortepian, Zinaida Strzelczyk 
Wasilewska Natalia - flet, Maria Grabiec 
Wybacz Magdalena - skrzypce, Tomasz Czapliński 
Wybacz Łukasz - skrzypce, Tomasz Czapliński 
Wróblewska Anna - flet, Tadeusz Sochacki 
Zwolak Tomasz - flet, Tadeusz Sochacki

 
   rok 1997/1998  
 
Brodacka Anna - fortepian, Jerzy Sochacki 
Górecka Marta - fortepian, Maria Grabiec 
Krawczyk Krzysztof - akordeon, Waldemar Ziemnicki 
Królikowska Barbara - fortepian, Maria Komorek 
Łapczyński Radosław - akordeon, Tadeusz Gumiela 
Moskalik Kamila - fortepian, Maria Komorek 
Nowak Łukasz - akordeon, Waldemar Ziemnicki 
Nowakowska Ewelina - fortepian, Maria Grabiec 
Oleksy Dorota - fortepian, Teodozja Filipek 
Pawłowski Grzegorz - akordeon, Waldemar Ziemnicki 
Reichert Przemysław - skrzypce, Tomasz Czapliński 
Serafińska Małgorzata - flet, Tadeusz Sochacki 
Suszek Beata - akordeon, Tadeusz Gumiela 
Toruński Grzegorz - fortepian, Małgorzata Wrotniak 
Węgorek Kamil - akordeon, Waldemar Ziemnicki 
Wojciechowska Barbara - fortepian, Jerzy Sochacki 
Zborowska Karolina - fortepian, Maria Grabiec 

 
   rok 1996/1997  
 
Bernat Tomasz - akordeon, Waldemar Ziemnicki 
Brzozowski Piotr - fortepian, Jolanta Wożniak 
Cienkusz Grzegorz - klarnet, Andrzej Toruński 
Dźwigałowska Aldona - skrzypce, Tomasz Czapliński 
Flis Monika - fortepian, Jerzy Sochacki 
Jarnicki Aleksander - klarnet, Andrzej Toruński 
Jarnicki Kamil - fortepian, Małgorzata Wrotniak 
Jedziniak Maria - skrzypce, Tomasz Czapliński 
Józefczak Joanna - fortepian, Jerzy Sochacki 
Józefczak Mateusz - fortepian, Jerzy Sochacki 
Miller Łukasz - akordeon, Bogdan Lipiński 
Malec Magdalena - fortepian, Elżbieta Sokół 
Moryc Justyna - fortepian, Jerzy Sochacki 
Pliszka Adam - akordeon, Waldemar Ziemnicki 
Rotmańska Małgorzata - skrzypce, Wiesław Bednarz 
Rymkiewicz Monika - flet, Tadeusz Sochacki 
Sarzyńska Anna - fortepian, Tadeusz Wrona 
Sikorski Grzegorz - fortepian, Maria Grabiec 
Siwiec Mariusz - akordeon, Tadeusz Gumiela 
Sławecki Michał - fortepian, Jolanta Modrzewska 
Strzelczyk Aleksander - fortepian, Zinaida Strzelczyk 
Toruński Piotr - fortepian, Małgorzata Wrotniak 
Warchoł Anna - fortepian, Zinaida Strzelczyk 
Woźniakowski Grzegorz - skrzypce, Tomasz Czapliński 
Wójtowicz Anna - fortepian, Jolanta Modrzewska 
Zdrzalik Michał - akordeon, Bogdan Lipiński

 
   rok 1995/1996  
 
Antolak Tomasz - fortepian, Tadeusz Wrona 
Dworzyński Bartosz - skrzypce, Wiesław Bednarz 
Dziewięcka Renata - fortepian, Zinaida Strzelczyk 
Dźwigałowska Agata - fortepian, Zinaida Strzelczyk 
Gębal Jacek - akordeon, Waldemar Ziemnicki 
Gędek Piotr - akordeon, Waldemar Ziemnicki 
Gędek Wojciech - akordeon, Waldemar Ziemnicki 
Horyńska Agata - fortepian, Małgorzata Wrotniak 
Kargul Monika - fortepian, Stanisława Ziemnicka 
Klucha Katarzyna - fortepian, Zinaida Strzelczyk 
Koma Ewelina - fortepian, Agnieszka Szulc-Brzyska 
Kubal Karol - akordeon, Bogdan Lipiński 
Magdziarz Agnieszka - skrzypce, Wiesław Bednarz 
Malec Joanna - fortepian, Elżbieta Sokół 
Matraszek Monika - fortepian, Jolanta Modrzewska 
Michalec Joanna - fortepian, Jerzy Sochacki 
Mizura Aleksandra - fortepian, Teodozja Filipek 
Mizura Jacek - akordeon, Waldemar Ziemnicki 
Osiak Urszula - fortepian, Jolanta Bara 
Partyka Monika - fortepian, Teodozja Filipek 
Partyka Małgorzata - fortepian, Teodozja Filipek 
Polak Ewelina - fortepian, Tadeusz Wrona 
Polak Kamil - fortepian, Tadeusz Wrona 
Solecka Karina - flet, Tadeusz Sochacki 
Stępień Paweł - akordeon, Bogdan Lipiński 
Tomczyk Krystian - fortepian, Jerzy Sochacki 
Wiater Piotr - akordeon, Waldemar Ziemnicki 
Zięba Aleksandra - fortepian, Zinaida Strzelczyk

 
   rok 1994/1995  
 
Bączkowska Paulina - fortepian, Jerzy Sochacki 
Boryca Monika - fortepian, Jolanta Bara 
Bugajak Maria - fortepian, Jolanta Bara 
Czernikowska Małgorzata - fortepian, Jerzy Sochacki 
Kamola Katarzyna - fortepian, Jerzy Falski 
Kowalska Ewelina - fortepian, Jerzy Sochacki 
Kapusta Karol - akordeon, Tadeusz Gumiela 
Kubal Katarzyna - fortepian, Jerzy Sochacki 
Kubal Grzegorz - akordeon, Bogdan Lipiński 
Mordecka Dorota - fortepian, Elżbieta Sokół 
Mroczek Mirosław - fortepian, Jolanta Modrzewska 
Rucińska Marlena - fortepian, Zinaida Strzelczyk 
Suszek Daniel - akordeon, Tadeusz Gumiela 
Szewczyk Anna - fortepian, Jolanta Modrzewska 
Swinarska Magdalena - fortepian, Jolanta Modrzewska 
Szczuka Michał - fortepian, Jolanta Modrzewska 
Węglińska Bernadetta - fortepian, Teodozja Filipek 
Wieczorek Grzegorz - fortepian, Tadeusz Wrona 
Wójtowicz Piotr - fortepian, Tadeusz Wrona 
Zięba Agnieszka - fortepian, Teodozja Filipek 
Zwolan Kinga - fortepian, Maria Krawiec

 
   rok 1993/1994  
 
Andrzejewska Katarzyna - fortepian, Maria Grabiec 
Białas Alicja - fortepian, Teodozja Filipek 
Ciupa Arkadiusz - fortepian, Jolanta Bara 
Doroz Beata - skrzypce, Tomasz Czapliński 
Dybalska Dorota - fortepian, Teodozja Filipek 
Drążkowska Jolanta - fortepian, Maria Grabiec 
Filus Łukasz - akordeon, Tadeusz Gumiela 
Górka Joanna - fortepian, Jerzy Sochacki 
Górko Aleksandra - fortepian, Zinaida Strzelczyk 
Grzebalska Agnieszka - fortepian, Maria Grabiec 
Kapusta Anna - fortepian, Jerzy Sochacki 
Kątnik Joanna - fortepian, Stanisława Ziemnicka 
Kwiatkowski Arkadiusz - fortepian, Tadeusz Wrona 
Lasota Marek - akordeon, Tadeusz Gumiela 
Lipski Zbigniew - akordeon, Tadeusz Gumiela 
Maj Weronika - fortepian, Tadeusz Wrona
Małysiak Maciej - fortepian, Tadeusz Wrona 
Pabian Maciej - fortepian, Dorota Kapica 
Pawlonka Małgorzata - fortepian, Tadeusz Wrona 
Piastowicz Magdalena - fortepian, Jolanta Modrzewska
Skowyra Dawid - fortepian, Tadeusz Wrona 
Smolarczyk Michał - klarnet, Andrzej Toruński 
Struziak Monika - fortepian, Stanisława Ziemnicka 
Szewczyk Ewa - fortepian, Maria Grabiec 
Szewczyk Olga - fortepian, Maria Grabiec 
Szymanek Tomasz - fortepian, Elżbieta Sokół 
Ścibior Mikołaj - akordeon, Bogdan Lipiński 
Witesik Anna - fortepian, Jerzy Falski 
Witesik Maria - fortepian, Jerzy Falski 
Włodarczyk Sabina - fortepian, Maria Grabiec 
Wojciechowska Justyna - fortepian, Jerzy Falski 
Wójcik Aneta - fortepian, Jolanta Bara 

 
   rok 1992/1993  
 
Dziewięcka Joanna - fortepian, Zinaida Strzelczyk 
Gałus Magdalena - fortepian, Zinaida Strzelczyk 
Kłopotowski Adam - akordeon, Stanisława Ziemnicka 
Korpysa Weronika - fortepian, Tadeusz Wrona 
Krawczyk Agnieszka - fortepian, Zinaida Strzelczyk 
Kubiś Krzysztof - akordeon, Waldemar Ziemnicki 
Morawska Magdalena - fortepian, Jerzy Falski 
Mroczek Beata - fortepian, Jolanta Bara
Mróz Ewa - fortepian, Stanisława Ziemnicka 
Potapska Agata - fortepian, Jerzy Falski 
Próchniak Joanna - fortepian, Teodozja Filipek 
Ptak Joanna - fortepian, Teodozja Filipek 
Rolla Małgorzata - fortepian, Jolanta Bara 
Sacharow Gabriela - fortepian, Jolanta Modrzewska 
Sędrowski Szymon - fortepian, Jolanta Modrzewska 
Sobieszek Joanna - fortepian, Maria Grabiec 
Sylwestrowicz Violetta - fortepian, Zinaida Strzelczyk 
Wasilewska Joanna - fortepian, Sochacki Tadeusz 
Ziemnicka Dominika - skrzypce, Beata Barć 

 
   rok 1991/1992   
 
Dworska Izabela - fortepian, Jolanta Bara 
Dworska Małgorzata - fortepian, Małgorzata Wrotniak 
Gembal Ewelina - akordeon, Stanisława Ziemnicka 
Goleń Marta - fortepian, Stanisława Ziemnicka 
Gotkowska Magdalena - fortepian, Jolanta Modrzewska 
Gumiela Anna - skrzypce, Beata Barć 
Kuflewski Przemysław - fortepian, Małgorzata Wrotniak 
Kostyra Michał - fortepian, Małgorzata Wrotniak 
Konopka Małgorzata - flet, Tadeusz Sochacki 
Kręgiel Joanna - fortepian, Maria Grabiec
Kułaga Marcin - akordeon, Waldemar Ziemnicki 
Kosiak Krzysztof - akordeon, Waldemar Ziemnicki 
Lasota Piotr - fortepian, Stanisława Ziemnicka 
Majewska Sylwia - fortepian, Jolanta Modrzewska 
Małysiak Magdalena - fortepian, Tadeusz Wrona 
Marchalewska Agnieszka - fortepian, Jerzy Boruch 
Mazur Marzena - fortepian, Zinaida Strzelczyk 
Mirowska Katarzyna - fortepian, Małgorzata Wrotniak 
Mróz Piotr - akordeon, Waldemar Ziemnicki 
Oleśkiewicz Mariusz - fortepian, Jerzy Falski 
Olszański Jerzy - fortepian, Jolanta Modrzewska 
Podolak Anna - fortepian, Jolanta Bara 
Przybyś Mariusz - akordeon, Bogdan Lipiński 
Samuła Marta - fortepian, Jerzy Boruch 
Szpulak Marta - fortepian, Zinaida Strzelczyk 
Strzelczyk Zbigniew - fortepian, Zinaida Strzelczyk 
Wicha Katarzyna - fortepian, Małgorzata Wrotniak 
Wicha Magdalena - fortepian, Małgorzata Wrotniak 
Woszczek Cezary - fortepian, Jerzy Sochacki 

 
   rok 1990/1991  
 
Chmielewski Michał - akordeon, Tadeusz Gumiela 
Dębiec Kinga - fortepian, Małgorzata Wrotniak 
Falska Małgorzata - fortepian, Jerzy Sochacki 
Jonak Łukasz - fortepian, Małgorzata Wrotniak 
Jurkiewicz Dorota - fortepian, Zinaida Strzelczyk 
Jurkiewicz Tomasz - flet, Tadeusz Sochacki 
Lis Marek - akordeon, Tadeusz Gumiela 
Mazur Beata - fortepian, Zinaida Strzelczyk 
Mścichowska Aleksandra - skrzypce, Tomasz Czapliński 
Pać Dominika - skrzypce, Tomasz Czapliński 
Peresiak Monika - fortepian, Jolanta Modrzewska 
Pietras Karol - fortepian, Jerzy Sochacki 
Sadowska Maja - flet, Tadeusz Sochacki 
Sumorek Andrzej - akordeon, Waldemar Ziemnicki 
Szmigiel Mariusz - akordeon, Stanisława Ziemnicka 
Urbańska Sylwia - fortepian, Jerzy Falski 
Wilczyńska Lena - fortepian, Jerzy Falski 
Zieliński Krzysztof - fortepian, Jerzy Boruch

 
   rok 1989/90   
 
Bajor Agnieszka - fortepian, Jerzy Sochacki 
Bielecka Ewa - fortepian, Jerzy Sochacki 
Boruch Marcelina - fortepian, Jerzy Sochacki 
Borsewicz Amanda - fortepian, Jolanta Modrzewska 
Borsewicz Martyna - fortepian, Jolanta Modrzewska 
Czuchryta Iwona - fortepian, Tadeusz Sochacki 
Furga Piotr - akordeon, Waldemar Ziemnicki 
Grosicka Emilia - fortepian, Teodozja Filipek 
Janiszek Józefa - akordeon, Tadeusz Gumiela 
Kalbowiak Lidia - fortepian, Jerzy Boruch 
Kaproń Krzysztof - akordeon, Stanisława Ziemnicka 
Kolek Kinga - fortepian, Jerzy Sochacki 
Kolek Olga - fortepian, Jerzy Sochacki 
Kwiatkowski Bartłomiej - akordeon, Tadeusz Gumiela 
Mitrowski Michał - akordeon, Waldemar Ziemnicki 
Opoka Radosław - akordeon, Waldemar Ziemnicki 
Prężyna Agnieszka - fortepian, Zinaida Strzelczyk 
Ratajczyk Olga - fortepian, Małgorzata Wrotniak 
Szewczyk Edyta - fortepian, Zinaida Strzelczyk 
Ścibior Magdalena - skrzypce, Tomasz Czapliński
Tchórzewski Dominik - fortepian, Małgorzata Wrotniak 
Walczak Alicja - fortepian, Jerzy Falski 
Żelazna Marta - fortepian, Jerzy Sochacki

 
   rok 1988/1989  
 
Baran Katarzyna - fortepian, Jolanta Modrzewska 
Bażańska Gabriela - fortepian, Jolanta Modrzewska 
Benicka Monika - fortepian, Teodozja Filipek 
Czerwonka Sylwia - fortepian, Jerzy Boruch 
Dragan Wojciech - fortepian, Tadeusz Wrona 
Dąbrowska Ewelina - fortepian, Jerzy Boruch 
Dworzyńska Karolina - skrzypce, Władysław Kwiatkowski 
Frycz Aleksandra - skrzypce, Władysław Kwiatkowski 
Gąsior Joanna - fortepian, Teodozja Filipek 
Gotkowski Jacek - fortepian, Jerzy Sochacki 
Kupczyk Marcin - akordeon, Waldemar Ziemnicki 
Kuś Jacek - fortepian, Jolanta Bara 
Malawski Michał - fortepian, Małgorzata Wrotniak 
Mroczek Iwona - fortepian, Jolanta Bara 
Mulawa Marta - fortepian, Jerzy Falski 
Nowak Ireneusz - akordeon, Waldemar Ziemnicki 
Olszowy Sebastian - fortepian, Tadeusz Wrona 
Papużynska Ewa - fortepian, Jolanta Modrzewska 
Pomykała Ewa - fortepian, Jerzy Falski 
Polkowska Monika - fortepian, Jerzy Sochacki 
Szafarz Aneta - fortepian, Jerzy Sochacki 
Szafarz Sylwia - fortepian, Jerzy Sochacki 
Wojtoń Anna - fortepian, Teodozja Filipek 
Zielińska Małgorzata - fortepian, Jolanta Bara

 
   rok 1987/1988   
 
Abramek Karol - akordeon, Waldemar Ziemnicki 
Bartoszcze Katarzyna - fortepian, Teodozja Filipek 
Bartoszcze Michał - fortepian, Tadeusz Wrona 
Dukowicz Julita - flet, Tadeusz Sochacki 
Gumiela Mariusz - fortepian, Jolanta Modrzewska 
Grzegorczyk Małgorzata - fortepian, Teodozja Filipek 
Jurga Małgorzata - fortepian, Teodozja Filipek 
Kostyra Marek - fortepian, Tadeusz Wrona 
Niedziela Marzena - akordeon, Tadeusz Gumiela 
Olszański Tomasz - fortepian, Jolanta Modrzewska 
Pliszczyński Jacek - fortepian, Jerzy Falski 
Pytlak Paweł - klarnet, Andrzej Banach 
Sikorski Tomasz - fortepian, Teodozja Filipek 
Słowik Mariusz - flet, Tadeusz Sochacki 
Słowik Daria - skrzypce, Władysław Kwiatkowski 
Tchórzewski Konrad - fortepian, Tadeusz Sochacki
Witczak Mariusz - akordeon, Tadeusz Gumiela 
Wilanowska Monika - fortepian, Stanisława Ziemnicka 
Wolańczuk Agnieszka - fortepian, Stanisława Ziemnicka 

 
   rok 1986/1987  
 
Barankiewicz Zbigniew - fortepian, Jolanta Bara 
Bielawska Agata - fortepian, Małgorzata Wrotniak 
Ciszkowska Justyna - fortepian, Jolanta Modrzewska 
Dargiewicz Anna - fortepian, Jerzy Falski 
Flak Ewa - fortepian, Jolanta Bara
Gotkowska Agnieszka - fortepian, Jolanta Bara 
Górski Krzysztof - akordeon, Tadeusz Gumiela 
Honory Magdalena - fortepian, Stanisława Ziemnicka 
Karasińska Agnieszka - fortepian, Teodozja Filipek 
Kawka Piotr - akordeon, Waldemar Ziemnicki 
Kopeć Grzegorz - akordeon, Waldemar Ziemnicki 
Korycińska Anna - fortepian, Jerzy Falski 
Kowalska Barbara - skrzypce, Władysław Kwiatkowski 
Kozak Ewa - fortepian, Aleksandra Wojczuk 
Krawiec Aleksandra - skrzypce, Władysław Kwiatkowski 
Lipski Michał - fortepian, Małgorzata Wrotniak 
Łaszcz Dorota - fortepian, Aleksandra Wojczuk 
Łyjak Marcin - fortepian, Jerzy Boruch 
Mirowski Paweł - fortepian, Jerzy Falski 
Próchniak Dorota - fortepian, Aleksandra Wojczuk 
Pyra Sylwia - fortepian, Jerzy Falski 
Socha Jolanta - fortepian, Jolanta Bara 
Studziński Mariusz - fortepian, Jerzy Boruch 
Stachyra Małgorzata - fortepian, Jerzy Boruch 
Stachyra Wojciech - fortepian, Stanisława Ziemnicka 
Szewczyk Paweł - skrzypce, Władysław Kwiatkowski 
Tarka Sylwia - fortepian, Jerzy Falski 
Wojtanowicz Paweł - akordeon, Waldemar Ziemnicki 
Wójcik Elżbieta - fortepian, Jolanta Modrzewska

 
   rok 1985/1986  
 
Abramek Paweł - akordeon, Waldemar Ziemnicki 
Baran Małgorzata - fortepian, Jolanta Modrzewska 
Dacka Małgorzata - fortepian, Jolanta Modrzewska 
Gałczyński Andrzej - skrzypce, Władysław Kwiatkowski 
Goleń Grażyna - fortepian, Stanisława Ziemnicka 
Gościak Andrzej - fortepian, Jerzy Boruch 
Górak Monika - fortepian, Jolanta Modrzewska 
Górnik Barbara - fortepian, Stanisława Ziemnicka 
Kargul Małgorzata - fortepian, Jerzy Falski 
Krawiec Maria - fortepian, Jerzy Falski 
Kulińska Ewa - fortepian, Aleksandra Wojczuk 
Lis Iwona - fortepian, Teodozja Filipek 
Maciąg Anna - fortepian, Jerzy Sochacki 
Mizerski Wojciech - akordeon, Tadeusz Gumiela 
Olejarz Piotr - fortepian, Teodozja Filipek 
Osiak Piotr - akordeon, Tadeusz Gumiela 
Ostrach Dorota - akordeon, Waldemar Ziemnicki 
Rodzoch Paweł - akordeon, Waldemar Ziemnicki
Różańska Monika - fortepian, Jolanta Modrzewska 
Rybka Joanna - fortepian, Aleksandra Wojczuk 
Skupińska Izabela - fortepian, Małgorzata Wrotniak 
Sołtys Agnieszka - fortepian, Jerzy Sochacki 
Surdacka Aleksandra - fortepian, Stanisława Ziemnicka 
Surowiecka Izabela - fortepian, Tadeusz Sochacki  
Syrowiec Dorota - fortepian, Małgorzata Wrotniak 
Toruński Krzysztof - fortepian, Jerzy Falski 
Wojciechowska Ewa - fortepian, Jerzy Falski 
Wójtowicz Donata - fortepian, Małgorzata Wrotniak 

 
   rok 1984/1985  
 
Czeżyk Barbara - fortepian, Jolanta Modrzewska 
Czeżyk Dorota - fortepian, Jolanta Modrzewska
Frais Agnieszka - fortepian, Jolanta Modrzewska 
Kobus Agnieszka - fortepian, Tadeusz Sochacki 
Marzec Wojciech - akordeon, Tadeusz Gumiela 
Skrzyńska Katarzyna - fortepian, Jerzy Boruch 
Sochacki Adam - fortepian, Tadeusz Sochacki 
Sykut Agnieszka - fortepian, Jerzy Boruch 
Wasilewski Zbigniew - fortepian, Jerzy Sochacki 
Więckowski Mariusz - fortepian, Tadeusz Wrona 
Wójcik Marek - fortepian, Teodozja Filipek

 
   rok 1983/1984   
 
Bednarz Ewa - fortepian, Jolanta Modrzewska 
Domżał Joanna - flet, Tadeusz Sochacki 
Jabłoński Grzegorz - fortepian, Tadeusz Sochacki 
Kozak Katarzyna - skrzypce, Władysław Kwiatkowski 
Kozieł Edyta - fortepian, Jerzy Sochacki 
Kraszewska Magdalena - fortepian, Jerzy Falski 
Krzos Maria - fortepian, Jerzy Sochacki 
Lipski Paweł - akordeon, Tadeusz Gumiela 
Matyjaszek Urszula - fortepian, Jerzy Sochacki 
Pomykała Lidia - skrzypce, Józef Blacha 
Sochacki Andrzej - akordeon, Tadeusz Gumiela 
Tureczek Marek - skrzypce, Władysław Kwiatkowski 
Tureczek Mariusz - skrzypce, Władysław Kwiatkowski 
Wolańczuk Robert - akordeon, Jerzy Boruch

 
   rok 1982/1983  
 
Kobus Anna - fortepian, Jerzy Falski 
Kulczycki Wojciech - fortepian, Tadeusz Wrona
Łukasiewicz Andrzej - fortepian, Jerzy Boruch 
Łyszcz Dariusz - klarnet, Andrzej Banach 
Mirowski Piotr - fortepian, Jerzy Sochacki 
Prez Barbara - fortepian, Tadeusz Wrona 
Rozdoba Piotr - fortepian, Jolanta Modrzewska 
Szczerepa Agnieszka - fortepian, Jerzy Boruch 
Wujec Agnieszka - fortepian, Jerzy Boruch 
Wujec Bożena - skrzypce, Władysław Kwiatkowski 
Wójcicki Jacek - fortepian, Jolanta Bara

 
   rok 1981/1982  
 
Bondel Barbara - fortepian, Teodozja Filipek 
Furtak Cezary - akordeon, Tadeusz Gumiela 
Górak Beata - fortepian, Jolanta Modrzewska
Jakomulski Paweł - akordeon - Tadeusz Gumiela 
Jurga Krystyna - fortepian, Teodozja Filipek 
Majchrzak Marek - akordeon, Jerzy Boruch 
Misztal Roman - akordeon, Tadeusz Wrona 
Nosal Beata - fortepian, Małgorzata Wrotniak 
Orłowska Urszula - fortepian, Jolanta Modrzewska 
Piwońska Dorota - fortepian, Jerzy Falski 
Rosa Piotr - skrzypce, Józef Blacha 
Siemierzewicz Artur - fortepian, Małgorzata Wrotniak 
Sitarz Andrzej - akordeon, Jerzy Boruch 
Stasiński Robert - fortepian, Tadeusz Wrona 
Wawer Ireneusz - fortepian, Tadeusz Sochacki

 
   rok 1980/1981  
 
Cytryński Mariusz - fortepian, Jerzy Boruch 
Dudkiewicz Jędrzej - fortepian, Jolanta Bara
Góra Katarzyna - fortepian,Jolanta Modrzewska 
Honory Andrzej - fortepian, Tadeusz Wrona 
Jurkowska Joanna - fortepian, Jerzy Sochacki 
Jurkowski Mieczysław - akordeon, Tadeusz Gumiela 
Kuflewska Jolanta - fortepian, Teodozja Filipek 
Wystup Ewa - fortepian, Tadeusz Sochacki

 
   rok 1979/1980  
 
Banach Dorota - fortepian, Tadeusz Sochacki 
Bednarz Jadwiga - fortepian, Jolanta Modrzewska 
Bober Beata - fortepian, Jolanta Modrzewska 
Dąbrowska Elżbieta - fortepian, Irena Wawer 
Gąszczyk Jolanta - obój, Teodozja Filipek 
Górak Małgorzata - fortepian, Jolanta Bara 
Kasa Agata - fortepian, Jolanta Bara 
Krawiec Kinga - skrzypce, Józef Blacha 
Kuflewska Lucyna - fortepian, Teodozja Filipek 
Łączny Waldemar - skrzypce, Władysław Kwiatkowski 
Moniak Katarzyna - fortepian, Teodozja Filipek 
Ochmański Grzegorz - fortepian, Tadeusz Sochacki 
Osolińska Edyta - fortepian, Tadeusz Wrona 
Papużyński Jacek - fortepian, Roman Sobański  
Pacocha Anna - fortepian, Roman Sobański 
Rosa Renata - skrzypce - Józef Blacha 
Seredyn Dariusz - skrzypce, Józef Blacha 
Strzałkowska Katarzyna - fortepian, Roman Sobański 
Wojnarowska Anna - fortepian, Tadeusz Wrona

 
   rok 1978/1979  
 
Baranowska Renata - fortepian, Jolanta Modrzewska 
Brzuzek Elżbieta - fortepian, Roman Sobański 
Czajkowska Mariola - fortepian, Tadeusz Sochacki 
Greń Beata - fortepian, Teodozja Filipek
Kozak Lech - fortepian, Jerzy Sochacki 
Kwiecińska Izabela - fortepian, Jolanta Modrzewska 
Łopatek Bożena - fortepian, Tadeusz Sochacki 
Maksymiuk Lidia - skrzypce, Władysław Kwiatkowski 
Modrzewska Iwona - fortepian, Gabriela Klauze 
Osińska Dobrosława - flet, Tadeusz Sochacki 
Paciejewski Tomasz - fortepian, Jolanta Modrzewska 
Patyra Anna - fortepian, Jolanta Modrzewska 
Pilaszewska Agnieszka - fortepian, Tadeusz Sochacki
Terelak Barbara - fortepian, Jolanta Modrzewska 
Wawer Alicja - fortepian, Tadeusz Sochacki

 
   rok 1977/1978   
 
Bogatko Agnieszka - fortepian, Jolanta Modrzewska 
Chmielewska Anna - fortepian, Jolanta Modrzewska
Górska Małgorzata - fortepian, Jolanta Modrzewska
Śliwińska Joanna - fortepian, Roman Sobański 
Tomczewska Anna - fortepian, Jolanta Modrzewska 

 
   rok 1976/1977   
 
Bednarz Wiesław - skrzypce, Władysław Kwiatkowski 
Frycz Olga - fortepian, Jolanta Modrzewska 
Gałkowska Anna - fortepian, Jolanta Modrzewska 
Kasperek Jarosław - akordeon 
Kobiałka Zbigniew - akordeon, Andrzej Banach
Pasek Małgorzata - fortepian, Jolanta Modrzewska 
Szewczyk Mariusz - akordeon 

 
   rok 1975/1976  
 
Cypek Krystyna - fortepian, Tadeusz Sochacki 
Furtak Dorota - fortepian, Jolanta Modrzewska 
Kawka Jadwiga - fortepian, Tadeusz Wrona 
Kurasińska Jolanta - fortepian, Tadeusz Sochacki 
Modrzewski Dariusz - fortepian, Gabriela Klauze 
Oroń Beata - fortepian, Tadeusz Sochacki 
Ośka Elżbieta - fortepian, Roman Sobański  
Paciejewska Elżbieta - fortepian, Jolanta Modrzewska 
Pazik Jolanta - fortepian, Jolanta Modrzewska 
Sosnowska Aleksandra - fortepian, Tadeusz Sochacki 
Wójtowicz Jolanta - fortepian, Tadeusz Wrona 

 
     
 
   
 

 
         
      PSM I st. im. R. Twardowskiego w Puławach - 2015/2017